Do like Оlympians в Новороздільському навчально-виховному комплексі
26 Листопада 2018 Поділитися
Do like Оlympians в Новороздільському навчально-виховному комплексі

У місті Новий Розділ Львівської області навчально-виховний комплекс ім. В. Труша, за сприянням дирекції і педагогів, бере активну участь у програмі Healthy School.

У рамках проекту «Запроси спортсмена в гості» відбулась низка заходів, серед яких зарядка з олімпійцем – проект НОК України Do like Olympians. Розминку для школярів проводили: магістрантка Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського Ольга Козак; чемпіонка світу та Європи з боксу, стипендіат НОК України Вікторія Вірт-Гарасимович та учасниця зимових Олімпійських ігор у Ліллехаммері Христина Опьола-Подгрушна.

Окрім спортивної складової відбувся і інтерактивний урок та спілкування зі школярами, де діти змогли більше довідатись про наших гостей-спортсменів, поспілкуватись та розповісти про себе, а також переглянути тематичні відео-сюжети з олімпійськими цінностями.

Школярі були зацікавленими та позитивними у спілкуванні і активними у спортивних естафетах, конкурсах та танцях, за що всі були відзначені пам'ятними подарунками від НОК України.

Подарунки також отримали Вікторія та Христина - діти підготували тематичні малюнки.

Останнє в медіа