В Олімпійському домі Федерації хокею на траві України та Туреччини підписали меморандум про співпрацю
27 Листопада 2018 Поділитися
В Олімпійському домі Федерації хокею на траві України та Туреччини підписали меморандум про співпрацю

Сьогодні до Олімпійського дому завітали поважні гості, а саме керівництво Федерації хокею на траві Туреччини – президент Садік Каракан, віце-президент Корнера Єрім.

Від імені президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки гостей привітав віце-президент НОК Равіль Сафіуллін.

В зустрічі також взяли участь президент Федерації хокею на траві України Юрій Кризський, представники федерації, керівники підрозділів НОК.

Під час заходу відбулося підписання меморандуму про співпрацю між українською та турецькою федераціями хокею на траві.

«Впевнений, що візит наших колег з Туреччини і сьогоднішнє офіційне підтвердження намірів про плідну співпрацю стане серйозним кроком до розвитку подальшого взаємовигідного співробітництва. Ми знаємо, що турецька федерація дуже активно розвивається і є однією з найуспішніших національних федерацій. Дуже вдячні вам за розуміння, підтримку і теплий прийом, наданий на чемпіонаті Європи серед юніорів», - відзначив Равіль Сафіуллін.

Він додав, що зі свого боку НОК України тісно співпрацює з національною Федерацією хокею на траві України й має повне порозуміння.

«У нашої Федерації відбулася зміна керівництва і новий склад на чолі з Юрієм Кризьким продовжує формувати нову концепцію, нову ефективну і сучасну модель управління. Хочу ще раз подякувати нашим гостям за готовність до співпраці і привітати підписання меморандуму, який, впевнений, буде сприяти розвитку хокею на траві в Україні і Туреччині», - підкреслив віце-президент НОК.

Пан Каракан сказав: «Україна – велика спортивна країна, яка демонструє чудові результати у різних видів спорту. Ми дуже раді знайомству та співпраці з нашими українськими колегами».

«Ми маємо сильні амбіції, тому ставимо перед собою максимальні завдання щодо популяризації та розвитку хокею на траві як в Україні, так і в Туреччині. Ми налаштовані на результат, тому товаришуватимемо, працюватимемо та перемагатимемо», - наголосив Юрій Кризський.

Медіа