Сергій Бубка привітав Бориса Патона з нагоди 100-річчя
27 Листопада 2018 Поділитися
Сергій Бубка привітав Бориса Патона з нагоди 100-річчя

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка тепло привітав від імені Олімпійської родини України видатного українського вченого, науковця, президента Національної академії наук Бориса Патона з нагоди 100-річного ювілею.

«Ви – людина-легенда, усе життя якої є яскравим прикладом того, як любов до своєї справи, відданість ідеалам, чесність, працелюбність, постійне бажання самовдосконалюватися, ніколи не зупинятися на місці та за будь-яких обставин рухатися вперед, може осяяти не лише власний шлях, а й запалити жагою діяти і творити людей навколо, надихнути тисячі однодумців по всьому світу, допомогти іншим віднайти власну стезю та не згубитися дорогою до мети.

Приємно, що Вашу активність, довголіття, стійкість та витривалість завжди асоціюють з любов’ю до фізичної культури та спорту. Бадмінтон, плавання, водні лижі та, звісно ж, теніс – близькі Вам види спорту, у яких демонстрували чудову форму.

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, бадьорості духу, невичерпного оптимізму, радості від кожного дня життя та олімпійського довголіття!

Наснаги ще на багато років і добрих справ в ім’я української науки та спорту!», - йдеться у вітанні ювіляру.

 

 

 

Медіа