Сергій Бубка передав унікальну олімпійську літературу з України до Олімпійського музею в Лозанні
16 Січня 2019 Поділитися
Сергій Бубка передав унікальну олімпійську літературу з України до Олімпійського музею в Лозанні

В рамках робочого візиту до Лозанни президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка відвідав Олімпійський музей, Міжнародний центр олімпійських досліджень та Олімпійську бібліотеку.

Керманич Олімпійського комітету передав в музей унікальну Олімпійську літературу, яку НОК України видає спільно з Олімпійською академією України. Сергій Бубка також передав історичні марки та цікаві, корисні видання за підсумками відзначення на Полтавщині 180-річного ювілею з дня народження видатного українця, провісника сучасного олімпійського руху Олексія Бутовського.

«Протягом багатьох років Національний олімпійський комітет та Олімпійська академія України на чолі з її президентом Марією Булатовою активно працюють щодо поширення олімпійських цінностей та видання унікальної олімпійської літератури - від дитячих освітніх щоденників до багатотомних енциклопедій. Приємно, що ця місія реалізується не лише в Україні, а й охоплює весь світ, адже наші видання перекладено на інші мови. Віримо, що завдяки їм молодь та суспільство братимуть приклад з уславлених спортсменів, цінуватимуть олімпійські цінності та пам'ятатимуть свою історію», - відзначив президент НОК.

Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, який є також членом Виконавчого комітету Міжнародного Олімпійського Комітету, зустрівся та поспілкувався з атлетами з Німеччини, які прибули в Лозанну на запрошення президента МОК Томаса Баха. Ця зустріч відбулася в рамках програми Міжнародного Олімпійського Комітету «Mentoring programme», яка пов'язує олімпійців, які успішно здійснили перехід до нової кар'єри, з тими спортсменами, хто лише починає цей шлях. Відзначимо, її ідея полягає в комунікації олімпійців з наставниками, які діляться своїми знаннями та досвідом щодо створення професійної діяльності спортсмена після завершення його спортивної кар'єри.

Медіа