В Лозанні за участю віце-президентів НОК Марії Булатової і Валерія Борзова відбулося засідання Комісії МОК «Культура та олімпійська спадщина»
21 Січня 2019 Поділитися
В Лозанні за участю віце-президентів НОК  Марії Булатової і Валерія Борзова  відбулося засідання Комісії МОК  «Культура та олімпійська спадщина»

В Лозанні відбулося засідання Комісії МОК «Культура та олімпійська спадщина», в роботі якої взяли участь Марія Булатова, віце-президент НОК України, Президент Олімпійської академії України та Валерій Борзов, віце-президент НОК України, член МОК, Олімпійський чемпіон.

Перед членами Комісії виступив Президент МОК Томас Бах, який у своїй доповіді окреслив стратегію подальшого розвитку МОК та діяльності Комісії МОК «Культура та олімпійська спадщина».

Під час засідання було розглянуто питання про перспективи реалізації проекту «Чемпіони в культурі та спадщині», а також проведення першої конференції з цього напряму роботи.

Марія Булатова у своєму виступі висвітлила стан роботи з олімпійської освіти, культури та збереження олімпійської спадщини в Україні; доповіла про заходи, що відбулися в Україні з нагоди 180-річниці від дня народження генерала  О. Д. Бутовського; презентувала книгу для дітей дошкільного віку «Олімпійські ігри. Подорож у давнину»,  нові видання «Бокс», «Боротьба», «Фігурне катання», які поповнили серію «Енциклопедії олімпійських видів спорту» у 2018 р. Цей проект НОК України був із великою зацікавленістю сприйнятий та отримав схвалення Комісії.

Члени Комісії також відвідали фотовиставку в Олімпійському музеї.

Медіа