Учні черкаської гімназії № 9 стали учасниками проекту #OlympicLab на заводі «Темп»
22 Січня 2019 Поділитися
Учні черкаської гімназії № 9 стали учасниками проекту #OlympicLab на заводі «Темп»

Відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області організувало для учнів Черкаської гімназії № 9 екскурсію на виробництво. Такий захід відбувся в рамках проекту #OlympicLab, який реалізує НОК України за підтримки Coca-Cola Foundation. Учнів 9 класу ознайомили з модулем «Основи бізнесу та кар’єри» на одному з підприємств ТОВ «Група Венето» – заводі «ТЕМП».

Гімназистам провели екскурсію виробництвом, познайомили із різноманітними технологічними процесами та розповіли про виробничі професії, які нині потрібні та актуальні. Учасники дізналися, що на заводі виготовляють дитячі і спортивні майданчики, логістичну тару для європейського автопрому, ліжка, матраци, ковдри та подушки. Учні гімназії завдяки такому заходу мали можливість поспілкуватися із працівниками заводу, стати безпосередніми учасниками виготовлення ліжок та дізнатися більше про черкаського виробника.
Як зазначив спеціаліст відділення НОК України в Черкаській області Олександр Гнатенко, модуль «Основи бізнесу та кар’єри» відкриває для молоді шляхи майбутньої кар’єри, допомагає дізнатися більше теоретичних та практичних знань, корисних у повсякденному житті.
Усі учасники заходу отримали подарунки від відділення НОК України в Черкаській області із символікою проекту #OlympicLab.

Медіа