#Olympic Lab на Волині
28 Січня 2019 Поділитися
#Olympic Lab на Волині

24 січня у Підгайцівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Луцького району в межах проекту Національного олімпійського комітету України #Olympic Lab, організатором якого виступило відділення НОК у Волинській області за підтримки The Coca-Cola Foundation, було проведено модуль «Основи бізнесу та кар’єри».

Учні четвертих класів мали можливість ознайомитись з онлайн курсом від Кока-Кола - #YouthEmpowered Digital Hub та подивилися відео презентації менторів Кока-Кола: Віталія Висоцького «Від стажера до керівника», Олени Лявданської «Шлях до мрії», Віталія Заваженко «Як знайти свій шлях».

Як зазначив відповідальний секретар відділення НОК України в Волинській області Олег Дикий, модуль «Основи бізнесу та кар'єри» відкриває для молоді шляхи майбутньої кар'єри, допомагає дізнатися більше теоретичних та практичних знань, корисних у повсякденному житті.

Команда Волинської області учасники ігор школярів СOOL GAMЕS-2018, основу якої склали учні Підгайцівського НВК? показати свою майстерність у спортивних естафетах.

Усі учасники заходу отримали подарунки від відділення НОК України в Волинській області із символікою проекту #OlympicLab та подарункові стартові пакети від компанії Vodafone Україна.

Медіа