У Сумах відбувся чемпіонат області з біатлону на призи Олени Петрової
29 Січня 2019 Поділитися
У Сумах відбувся чемпіонат області з біатлону на призи Олени Петрової

25 січня в урочищі Токарі м. Суми на НСБ «Динамо» під патронатом відділення НОК України в Сумській області пройшов чемпіонат області з біатлону серед юнаків та дівчат на призи срібної призерки Олімпійських ігор в Нагано, ЗМСУ Олени Петрової. У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів дитячих спортивних товариств та дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

На захід завітали почесні гості: голова відділення НОК України в Сумській області Олена Петрова, начальник управління обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Владислав Маслов, стипендіат відділення НОК України в Сумській області, майстер спорту України з пауерліфтингу, абсолютна чемпіонка та рекордсменка України, віце -чемпіонка світу-2018 Анна Рикун та директор Сумської обласної ДЮСШ Юрій Білан.

Переможцями стали: Буров Богдан, Єрмакова Вікторія, Радітєлєв Олександр, Чихар Владислав, Єрьоменко Аліна, Саврацький Дмитро, Кравченко Ксенія.

По закінченню змагань переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та сувенірами від відділення НОК України Сумської області та НОК України. Також найстарші отримали книгу «Олена Петрова: Срібний сніг». А ще - смачний гарячий куліш для всіх учасників спортивного заходу.

Медіа