Сергій Бубка провів зустріч з Послом Кореї в Україні
29 Січня 2019 Поділитися
Сергій Бубка провів зустріч з Послом Кореї в Україні

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні паном Лі Янг-Гу.

Учасники зустрічі обговорили підсумки проведення зимових Олімпійських ігор 2018 року в корейському Пхьончхані, відзначивши їх високий організаційний рівень.

«Олімпійський рух дійсно об’єднує. Яскравим підтвердженням цьому стала церемонія відкриття зимових Ігор-2018, коли команди Південної і Північної Кореї крокували разом», - підкреслив Сергій Бубка.

Пан Посол висловив вдячність Національному олімпійському комітету України за плідну взаємодію та підтримку реалізації проекту «Велокараван Дружби Україна-Корея», що пройшов у 2017 році містами України і був присвячений на честь 25-річниці встановлення дипломатичних відносин між Республікою Корея та Україною.

Співрозмовники обговорили також питання розвитку спорту, зокрема, підтримки українських бадмінтоністів під час їх перебування в Кореї. За словами пана Посла, наші спортсмени були дуже популярні і їх візит став знаковим. В свою чергу, Сергій Бубка подякував за теплий прийом наших бадмінтоністів, відзначивши, що Федерація бадмінтону України на чолі з Олексієм Дніпровим активно працює над розвитком виду спорту: «Маємо чудові успіхи в бадмінтоні – на Юнацьких Олімпійських іграх-2018 в аргентинському Буенос-Айресі Анастасія Прозорова у змаганнях змішаних команд виборола срібну нагороду», - зазначив президент НОК.        

Сторони поділились думками щодо підтримки спорту, можливого залучення до співпраці корейських компаній, які ведуть свій бізнес в Україні.

Сергій Бубка та Лі Янг-Гу обмінялися думками та досвідом різних країн щодо залучення додаткових джерел для розвитку спорту і популяризації здорового способу життя, зокрема, відрахування від лотерейного бізнесу, розповсюдження алкогольних та тютюнових виробів.

За вагомий внесок у популяризацію спорту та тісну співпрацю Надзвичайний та Повноважний Посол Кореї вручив Серію Бубці спеціальну пам’ятну відзнаку.  

Медіа