НОК України підписав меморандум про партнерство та співпрацю з «Фондом Кличко»
30 Січня 2019 Поділитися
НОК України підписав меморандум про партнерство та співпрацю з «Фондом Кличко»

30 січня відбулося підписання меморандуму про партнерство та співпрацю між Національним олімпійським комітетом України та «Благодійним фондом «Фонд Кличко».

Підписи під документом, що підтверджує співпрацю, поставили керівники двох організацій - Сергій Бубка та Аліна Носенко.

Підписання меморандуму відбулося під час відкриття інформаційно-освітнього проекту щодо кар'єри атлетів SportCamp&More, у рамках програми Міжнародного Олімпійського Комітету Athlete365.

Мета співпраці НОК та «Фонду Кличко» - координація зусиль, спрямованих на об'єднання та підтримку спортсменів, впровадження освітніх програм та програм адаптації спортсменів після завершення активної спортивної кар'єри, популяризацію олімпійських цінностей, підтримку здорового способу життя серед молоді України, залучення молоді до активних занять фізичною культурою і спортом, охорони здоров'я.

Зокрема, одне з основних спільних завдань, що стоїть перед організаціями, - запровадження системи освітніх проектів та форумів щодо підвищення освітнього рівня спортсменів, поліпшення обізнаності у питаннях розвитку кар'єри та пост-кар'єри, подальшої суспільної адаптації, залучення до інформаційно-освітніх проектів з цих напрямків відомих лекторів.

Сергій Бубка наголосив, що у міжнародному олімпійському русі саме ролі атлетів, їхньому всебічному розвитку нині приділяється величезне значення:

«Одним із напрямків діяльності МОК виділяє саме поєднання навчання зі змагальною діяльністю для повноцінного розвитку особистості, кар'єрі після завершення спортивної складової, а також отриманню атлетами освіти з самого раннього віку. Отож приємно, що Україна не лишається осторонь таких важливих питань», - сказав очільник НОК України.

«Користуючись нагодою, хочу висловити щирі слова вдячності нашим видатним спортсменам, гордості України та світу – Віталію та Володимиру Кличкам, які мають активну соціальну позицію та роблять великий внесок та добру справу на благо розвитку як українського спорту, так і вихованню здорової освіченої молоді.

Окремі слова подяки директору Фонду Аліні Носенко, яка тісно співпрацює з нашою Комісією атлетів, зокрема медалістками Олімпійських ігор Оленою Говоровою та Наталією Добринською щодо реалізації цього проекту. Нам приємно офіційно підтвердити наші дружні та добрі стосунки, підписавши Меморандум», - додав Сергій Назарович.

Пані Аліна у свою чергу зазначила:

«Фонд Кличко», брати Клички роблять дуже багато для розвитку спорту та надзвичайно мотивовані і надалі працювати у цьому напрямку. Адже спорт – це дуже сильний інструмент, який здатен чинити великий вплив на суспільство.

Коли ми реалізуємо проекти з реконструкції шкіл для занять у них боксом, то чітко розуміємо, що для досягнення успіху необхідний всебічний розвиток спортсменів. Саме тому ми хочемо допомогти вам у цьому розвиткові – щоб ви постійно здобували нові навички, знали, як справитися зі стресом, спланувати свій час, транслювати важливі для вас цінності у суспільство. Ми хочемо, щоб якомога більше людей знали, які ви особливі.

Я сподіваюся, що наша співпраця буде ефективною, а проект – довготривалим та корисним. Ми маємо силу і команду однодумців, щоб створити платформу, яка допоможе вам бути найкращими в усьому. Ми радо будемо ділитися своїми знаннями та досвідом».

Сторони акцентували, що спільні інформаційно-освітні заходи НОК та «Фонду Кличко», зокрема, SportCamp&More включатимуть цілу серію регулярних практичних семінарів щодо кар'єри атлетів, а їхня програма буде розрахована до Олімпійських ігор-2020 в Токіо.

Останнє в медіа