У Харкові представників шорт-треку долучали до олімпійських цінностей
31 Січня 2019 Поділитися
У Харкові представників шорт-треку долучали до олімпійських цінностей

У спортивній споруді "Салтівський лід" КЗ СДЮШОР зимових видів спорту Харківської міської ради, за участі майстра спорту України міжнародного класу, учасника ігор Олімпіади Оксани Кайдаш, заступника директора закладу Євгенії Давиденко, голови Відділення НОК України Віктора Христоєва та головного спеціаліста Відділення Анастасії Булат відбулась зустріч зі спортсменами Харківської області з шорт-треку.

Серед спортсменів були – Данило Федоренко, Микита Глотов, Уляна Дуброва, Вікторія Червенко - кандидати на участь в Європейському зимовому юнацькому олімпійському фестивалі та тренер збірної команди України Віталій Сивак.

Учасники зустрічі мали можливість познайомитися з історією олімпійського руху України, участю спортсменів в Іграх Олімпіади, а також залучитися до олімпійських цінностей. Із задоволенням спортсмени та учасники переглянули відеоматеріли проекту НОК України за підтримки Coca-Cola, які варто спробувати реалізувати в реальному житті.

Перед учасниками зустрічі виступила та поділилася своїми спогадами, досвідом та побажаннями на успішний виступ Оксана Кайдаш. Від олімпійської сім'ї Слобожанщини учасники отримали пам'ятні подарунки та Прапор НОК України. На згадку - сумісне фото .

Медіа