У Харкові відбулись урочистості на честь запалення вогню Європейського юнацького олімпійського фестивалю
01 Лютого 2019 Поділитися
У Харкові відбулись урочистості на честь запалення вогню Європейського юнацького олімпійського фестивалю

У КЗ ШВСМ Харківської обласної ради, де знаходиться Обласний центр олімпійської підготовки з зимових видів спорту, відбулись урочистості на честь церемонії запалення в Римі вогню Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який відбудеться з 10 по 15 лютого в Сараєво та Східному Сараєво, з підйому Прапора України та Прапора НОК України .

Почесне право підняття Прапорів було надане учасникам Ігор Олімпіади: заслуженому майстру спорту з боксу, бронзовому призеру Олімпіади в Сіднеї Сергію Данильченку, майстрам спорту України міжнародного класу, учасникам Олімпійських ігор Оксані Кайдаш (легка атлетика), Сергію Призу (ковзанярський спорт) та Катерині Сердюк (лижні гонки).

Захід був організований Відділенням спільно з управлінням молоді та спорту обласної державної адміністрації, ШВСМ, за участі вихованців обласного училища фізичної культури, центру олімпійської підготовки зимових видів спорту, федерації біатлону, СДЮШОР водних видів спорту імені Героя України, Олімпійської чемпіонки Яни Клочкової.

До учасників свята з привітаннями звернувся голова Відділення Віктор Христоєв.

Присутні на святі олімпійці виконали приємну місію та, за рішенням виконкому Відділення, вручили прапор НОК України за активну роботу з пропаганди та розвитку спорту та олімпійського руху обласним федераціям: з лижних гонок та біатлону, а також колективу спортивної школи з водних видів спорту.

За активну роботу з розбудови Олімпійського руху в Україні, за дорученням президента НОК України Сергія Бубки, подяки НОК України Віктор Христоєв вручив: Костянтину Курашову - начальнику управління спорту Харківської міської ради та заслуженому скульптору України Олександру Рідному.

Усі юні спортсмени, учасники свята з рук почесних гостей та прославлених олімпійців отримали пам'ятні сувеніри, олімпійську літературу та значки. А на згадку - спільне фото та побажання вдалих стартів та перемог юним олімпійцям України.

Медіа