У Харкові змагались біатлоністи
05 Лютого 2019 Поділитися
У Харкові змагались біатлоністи

У Харкові на спортивному лижному комплексі «Темп» пройшов перший чемпіонат області з біатлону зі стрільбою з пневматичної зброї.

У ньому взяли участь 64 юних біатлоніста з 5 районів харківського  регіону, а також обласного центру. Вони змагалися в двох вікових категоріях.

У старших юнаків (2006-2007 р.н.) переміг Данило Сімкін з Дергачівської ДЮСШ, швидше за всіх подолав дистанцію 4 км і вразив всі мішені на двох вогневих рубежах. Друге місце зайняв Олексій Матраков і третє - Олексій Шип (обидва - з харківського лижно-біатлонного клубу «Фельдман-Екопарк»).

 Серед дівчат цього ж віку на вищий щабель п'єдесталу пошани піднялася Вікторія Картавцева з Вовчанської ДЮСШ. Другою тут стала її партнер по команді Ельвіра Демьянченко. Третє місце завоювала Ганна Михно (Пересічанський ліцей Дергачівського району).

У молодшій віковій групі 2008 року народження і молодше у хлопчиків переміг Арсеній Казимир (ЛБК «Фельдман-Екопарк»), другим фінішував Кирило Замурей  (Пархомівська ЗОШ Краснокутського району) і третім - Богдан Семенишин (Краснокутська ДЮСШ, Костянтинівський ліцей). У дівчаток весь п'єдестал пошани дістався юним спортсменкам харківського лижно-біатлонного клубу «Фельдман-Екопарк». Золоту медаль завоювала Соломія Шульга, срібну Катя Скоробогатова та бронзову Тетяна Тесля. У командному заліку перше місце дісталося колективу ЛБК «Фельдман-Екопарк», друге - Вовчанської ДЮСШ і третє - Пархомівська ЗОШ Краснокутського району.

Всі переможці та призери змагань отримали медалі та пам'ятні призи з рук президента Федерації біатлону Харківської області члена виконкому Відділення НОК України Євгена Савіна, а також провідних харківських біатлоністів Люби Кіпяченкової і Олександра Пономаренка, які на цих змаганнях входили в суддівську бригаду.

Медіа