-
НОК України
- Історія
- Команда
- Проєкти
- Суб'єкти олімпійського руху
- Структури
-
Офіційні документи
- Лист Томаса Баха про створення Фонда солідарності
- Звіт про роботу НОК України у 2021 році
- Олімпійський порядок денний 2020+5
- Антидопінгові правила Олімпійського руху України
- Звіт про діяльність НОК у 2020 році
- Програма розвитку Олімпійського руху в Україні на період 2019-2022 років
- Звіт про діяльність НОК 2015-2018
- Положення про атрибутику та нагородну діяльність
- Олімпійська хартія
- Етичний кодекс Олімпійського руху України
- Звіт про роботу НОК України у 2019 році
- Декларація VIII Олімпійського саміту
- Список заборонених препаратів-2019
- Календар спортивних подій 2020
- Звіт про роботу НОК України у 2017 році
- Конкурс «Олімпійський орнамент»
- Звіт про діяльність НОК України у 2016 році
- Список заборонених препаратів-2020
- Медичний кодекс
- Промова президента МОК Томаса Баха з нагоди 25-річчя НОК України
- Статут НОК України
- Всесвітній антидопінговий кодекс
- Олімпійський порядок денний 2020 20+20 рекомендацій
- Олімпійська книга
- Олімпійський куточок
- Олімпійська бібліотека
- Державні закупівлі
- Спонсори
- Контактна інформація
- Новини
-
Олімпійські змагання
- Олімпійські ігри
- Юнацькі Олімпійські ігри
- Європейські ігри
- Всесвітні пляжні ігри
- Європейські юнацькі олімпійські фестивалі
- Виступи українців на Олімпійських іграх
- Виступи українців на Юнацьких Олімпійських іграх
- Виступи українців на Європейських іграх
- Виступи українців на Європейських юнацьких олімпійських фестивалях
- ЄЮОФ2023-Венеція
Круглий стіл було присвячено актуальним питанням підготовки спортсменів Одеської області до Ігор ХХХІІ Олімпіади.
Захід був організований профільним управлінням ОДА спільно з Інститутом фізичної культури, спорту та реабілітації Педуніверситету та відділенням НОК України в Одеській області.
Спортивний форум проходив у Південноукраїнському національному педуніверситеті ім. К. Д. Ушинського за участю керівників ВНЗ, спортивних організацій та шкіл, обласних Федерацій, провідних тренерів та спортсменів.
Всі одностайно відзначили користь таких форумів і важливість об'єднання зусиль заради успішного виступу в Токіо.
Наразі в елітній групі спортсменів України, які претендують на участь у Іграх ХХХІІ Олімпіади, дев'ять представників регіону: борець Владлен Козлюк, веслувальниця Анастасія Тодорова, майстри стрільби Микола Мільчев та Анна Ільіна, фехтувальники Олена Кравацька та Андрій Ягодка, каратисти Аніта Серьогіна та Анжеліка Терлюга, а також важкоатлетка Анастасія Лисенко.
Зі своїми думками з підготовки до Олімпійських ігор виступили багаторічний голова Федерації гандболу Одеської області Сергій Гриневецький, а також Юрій Поволоцький, який більше двадцяти років очолював спорт в регіоні.
Вагоме слово сказала і медицина, зокрема головлікар спортивного диспансеру Ігор Пастернак та завідувачка кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання та валеології Одеського медуніверситету Ольга Юшковська. Вона відзначила, що треба обов'язково скласти єдиний план медичного забезпечення наших майбутніх олімпійців, щоб спортсмени мали постійне медичне супроводження тренувального процесу, скласти графік медогляду – шляхом консолідації провідних обласних та міських медичних установ.
Разом з плануванням підготовки до Ігор в Токіо-2020 були підняті і проблемні питання, які напряму цього стосуються. Одна з кандидатів в олімпійці-2020 майстер кульової стрільби Анна Ільїна зазначила проблему з базою для підготовки українських майстрів кульової стрільби, яка виникла у зв'язку з тим, що згоріла олімпійська база у Львові, та звернулася до обласної влади з проханням у вирішенні питання. Плече відразу підставив НОК України в Одеській області в особі голови відділення Миколи Мільчева, який запропонував використати для кульовиків частину території ЦОП, а голова міськспортуправління Руслан Пуздрач розповів, що цьогоріч виділені кошти на проектування багатофункціонального комплексу з гімнастичним нахилом, де буде побудований 50-метровий тир на дев'ять щитів і передбачені тренування і людей з обмеженими можливостями.
Своєрідним лейтмотивом спортивного форуму став виступ начальника 9-го СКА Віктора Ковальова, який акцентував увагу присутніх на тому, що треба відновити об'єкти, які залишилися в розпорядженні 9-го СКА, і зробити це як найшвидше, щоб максимально забезпечити спортсменів тренувальною базою, тож «треба поквапити тих людей, від яких залежить вирішення цих питань».
Підсумовуючи захід, Микола Мільчев зазначив, що форум вийшов дійсно конструктивним, було порушено багато актуальних питань, а також підкреслив важливість присутності на подібних нарадах депутатів облради – для обговорення шляхів вирішення наявних проблем.

