«Олімпійський куточок» – тепер і на Луганщині
07 Лютого 2019 Поділитися
«Олімпійський куточок» – тепер і на Луганщині

Завдяки акції, головною метою якої є популяризація олімпійського руху та здорового способу життя, бібліотека отримала в подарунок колекцію унікальних книг та плакатів олімпійської тематики, яка періодично поповнюватиметься.

5 лютого у Кремінській центральній районній бібліотеці відбулося відкриття  «Олімпійського куточка» під назвою «Олімпійська освіта: від витоків до майбутнього», здійснене за ініціативи обласного відділення Олімпійської Академії України та обласного відділення НОК України.

Голова обласного відділення НОК України Віктор Острєцов висловив переконання, що відкриття у бібліотеці тематичної виставки книг – неординарна подія для районного  центру. Адже ніде більше, в жодній установі Луганщини не знайдеться стільки видань, присвячених фізкультурі, спорту, здоровому способу життя та історії  олімпійського руху.

Учні Кремінської ЗОШ №2 – школи олімпійської освіти та студенти НН ІФВіС ДЗ ЛНУ ім. Тараса Шевченка, які були запрошені на захід, мали змогу поспілкуватися з відомими спортсменами-луганчанами: триразовою олімпійською чемпіонкою з легкої атлетики Ольгою Бризгіною та бронзовою призеркою Олімпійських ігор з велоспорту Іриною Янович.

Гості познайомили присутніх з розвитком олімпійського руху на Луганщині, розповіли про свої спортивні досягнення та відповіли на запитання, які цікавили майбутніх олімпійців.

Всі учасники заходу отримали заряд бадьорості та позитиву від заходу.

Медіа