Для участі в програмі «Споріднені школи» Олімпійського фестивалю обрано школу Івано-Франківщини
08 Лютого 2019 Поділитися
Для участі в програмі «Споріднені школи» Олімпійського фестивалю обрано школу Івано-Франківщини

Програма передбачає обмін культурним і освітнім досвідом між школами країни-господарки фестивалю і обраними школами країн-учасниць.

В рамках популяризації змагань під егідою Європейських Олімпійських Комітетів – ХV літнього  Європейського юнацького олімпійського фестивалю, що відбудеться  20-28 липня 2019 року в м. Баку (Азербайджанська Республіка) започатковано програму «Споріднені школи». Від України учасником цієї програми Національним олімпійським комітетом з-поміж шкіл-призерів Всеукраїнського фіналу проекту «Олімпійське лелеченя-2018» обрано Яблунівську школу з Івано-Франківської області.

Для участі у відборі школам-учасницям з різних регіонів потрібно було надіслати презентації із загальною інформацією про школу, програмами з культурно-освітнього розвитку дітей, виховання соціальної відповідальності, з вирішення екологічних питань тощо, реалізованими проектами та поінформувати про мету участі в програмі «Споріднені школи».

Надані презентації були розглянуті членами журі, якими виступили представники Національного олімпійського комітету, Олімпійської Академії України і атлети-олімпійці. Переможця  було визначено за такими критеріями як дотримання  загальних умов конкурсу, творчий підхід, якість та обсяг програм і проектів, в яких бере участь НЗ, участь у заходах НОК України та обґрунтування мети участі в програмі.

Отже, переможець – Яблунівська ЗОШ Косівської районної ради Івано-Франківської області зі свого боку та одна зі шкіл Баку – з іншого, проводитимуть інтерактивні заходи для обміну культурним та освітнім досвідом.

Нагадаємо, Європейські юнацькі олімпійські фестивалі (ЄЮОФ) – це комплексні змагання, що проводяться під патронатом Міжнародного Олімпійського Комітету та Європейських Олімпійських Комітетів (ЄОК) за участю усіх європейських країн. Змагання проводяться в непарні роки із зимових та літніх видів спорту та регламентуються Хартією ЄЮОФ, що затверджена Генеральною асамблеєю ЄОК. Вік учасників залежно від видів спорту – 13-17 років.

Медіа