Спорт та Олімпійський рух на Слобожанщині мають стати нормою життя
08 Лютого 2019 Поділитися
Спорт та Олімпійський рух на Слобожанщині  мають стати нормою життя

Саме в такому дусі в колективі вищого училища фізичної культури № 1, де директор – заслужений тренер України Юрій Назаренко, минула урочиста спортивна лінійка з нагоди відкриття ХIV зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю, що відбудеться з 9 до 15 лютого у Сараєві та Східному Сараєві (Боснія та Герцеговина).

До учасників зібрання звернулись директор училища Юрій Назаренко та голова відділення НОК України в Харківській області Віктор Христоєв.

Слова вітання та побажання вдалих стартів були адресовані на честь вихованки відділення велоспорту училища, резерву збірної команди України на треку, кандидата у збірну України з шорт-треку, переможниці та призерки чемпіонатів України з цього зимового виду спорту у юнацькій і юніорській вікових групах та серед дорослих спортсменів Тетяні Зарванській, яка вирушить у складі збірної команди України на європейський фестиваль.

Найкращою спортсменкою січня було визнано та відзначено ученицю відділення легкої атлетики, переможницю юнацького чемпіонату України у стрибках з жердиною Тетяну Гамору. 
У спортивному житті училища сталася ще одна приємна подія. Студенту відділення тхеквондо ВТФ, чемпіону Європи серед молоді 2018 року Василю Котяшу наказом Міністерства молоді та спорту України було присвоєно почесне спортивне звання «Майстер спорту України міжнародного класу».

 Директор училища та голова відділення в присутності всього колективу спортсменів та викладачів нагородили лауреатів дипломами, пам’ятними призами та іменними спортивними футболками.

Також Віктор Христоєв вручив директору училища Юрію Назаренку пам’ятний футбольний м’яч та олімпійську літературу від НОК України.

Останнє в медіа