Перед стартом Олімпійського фестивалю юних лижників та біатлоністів проінформували про антидопінг та медичне обстеження
08 Лютого 2019 Поділитися
Перед стартом Олімпійського фестивалю  юних лижників та біатлоністів проінформували  про антидопінг та медичне обстеження

Учасники змагань з лижних гонок та біатлону дізналися, що вважається порушенням антидопінгових правил, отримали інструкції стосовно процедури поглибленого медичного обстеження.

Вже 9 лютого бере свій старт ХIV зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль у Сараєві та Східному Сараєві (Боснія та Герцеговина), який триватиме до 16 лютого. На змаганнях честь України захищатимуть 22 спортсмени, які виступатимуть у п’яти дисциплінах.

Перш ніж вирушити до Сараєва, майбутні учасники були проінформовані фахівцями спортивної медицини і Національного антидопінгового центру. Зокрема, начальник відділу зовнішніх зв’язків та інформації НАДЦ Олена Вихватенко і керівник медичної служби НОК Сергій Скрипкін  розповіли про те, які дії є забороненими і як відбувається обстеження.

Юні лижники й біатлоністи висловили переконання, що вживання допінгу ставить спортсменів у нерівні умови, є нечесним стосовно інших учасників і глядачів, а також шкідливим для здоров’я атлета.

Медіа