Сергій Бубка взяв участь у засіданні виконкому Київського міського відділення НОК України
11 Лютого 2019 Поділитися
Сергій Бубка взяв участь у засіданні виконкому Київського міського відділення НОК України

Ключовими питаннями на засіданні були робота Київського відділення НОК у 2018 році та календарний план діяльності відділення на 2019 рік. Крім того, ухвалено рішення про нагородження Сергія Бубки «Почесною відзнакою» Київського міського відділення НОК України.

Сьогодні, 11 лютого, президент НОК України Сергій Бубка взяв участь у засіданні виконкому Київського міського відділення НОК, яке було присвячено обговоренню діяльності відділення за минулий, 2018 рік та плануванню роботи на 2019 рік.

Передусім, підбиваючи підсумки здобутків минулого року, Сергій Бубка відзначив успіх киянки-фехтувальниці Катерини Чорній на Юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі, яка виборола дві золоті медалі. Далі головний олімпієць країни одразу ж перейшов до поточного – 2019 спортивного року, який є дуже відповідальним для наших атлетів. Саме сьогодні стартував XIV зимовий Європейський юнацький фестиваль у Сараєві та Східному Сараєві. Також висловив гордість, що на цьому фестивалі троє спортсменів захищатимуть честь Києва та країни у фігурному катанні та гірськолижному спорті. А вже влітку вболіватимемо за їхніх колег – юних олімпійців літніх видів спорту на Юнацькому фестивалі в Баку. У червні на наших провідних олімпійців чекає черговий іспит напередодні Токіо-2020 – II Європейські ігри (Мінськ). Восени ми станемо свідками історичної події – перших Всесвітніх пляжних ігор, які прийматиме Сан-Дієго (США).

Президент НОК підкреслив важливість діяльності регіональних відділень, відзначивши лідерські позиції столичного осередку у всеукраїнському рейтингу. Крім того, була високо оцінена афективна взаємодія осередку зі столичною владою, зокрема з Київським міським головою Віталієм Кличком, а також активна робота і співпраця зі спонсорами та партнерами.

Сергій Бубка подякував всій Олімпійській сім’ї Києва і членам Виконкому відділення та привітав його очільника Павла Костенка з днем народження.

За вагомі особисті заслуги щодо розвитку спорту та олімпійського руху в Києві члени Виконкому відділення ухвалили рішення нагородити «Почесною відзнакою» Сергія Бубку  - члена виконкому МОК, президента НОК України, Олімпійського чемпіона з легкої атлетики (1988), Героя України; дворазову Олімпійську чемпіонку та бронзову призерку з гандболу, почесну громадянку міста Києва Зінаїду Турчину; Олімпійського чемпіона з фехтування Григорія  Крісса.

Медіа