«Олімпійські веселі старти» у Маріуполі
12 Лютого 2019 Поділитися
«Олімпійські веселі старти» у Маріуполі

З нагоди ХIV зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який триває в Сараєві та Східному Сараєві (Боснія та Герцеговина), в Маріупольській ЗОШ № 68 відбулись «Олімпійські веселі старти».

Ініціатором заходу виступило Донецьке обласне відділення Всеукраїнської громадської організації «Українська федерація ушу» за підтримки Відділення НОК України в Донецькій області.

Участь у святі взяли 15 родин, яких розподілили на дві категорії. Яскраве дійство почалось із символічного виносу олімпійського факелу та показових виступів юних спортсменів-ушуїстів. Присутніх привітали представник регіонального відділення НОК України Роман Караваєв та керівник обласного відділення «Української федерації ушу» Віталій Болдирєв.

Веселі естафети, олімпійська вікторина, рухливі активності та драйвовий настрій чекали на всіх учасників та гостей. Першість провели серед команд, до складу яких входили дитина і один із батьків, та команд із трьох членів сім’ї.

Усіх переможців відзначили грамотами, кожен учасник отримав пам’ятні подарунки з олімпійською символікою. Крім того, до бібліотеки ЗОШ № 68 міста Маріуполь передано набір художньої літератури від Відділення НОК України в Донецькій області.

Медіа