У Дніпрі відзначили спортивні досягнення минулого року
14 Лютого 2019 Поділитися
У Дніпрі відзначили спортивні досягнення минулого року

13 лютого у Дніпрі у гранд-холі “Менора” відбувся урочистий захід, присвячений головним здобуткам у сфері фізичної культури і спорту – “Найкращі спортивні досягнення Дніпра-2018”.

Масштабний захід зібрав повну залу фахівців сфери, тренерів, спортсменів, функціонерів, ветеранів та багатьох інших, які традиційно змагались за першість у чотирнадцяти номінаціях. В одній із них, а саме “Спортивна подія року” було представлено й захід відділення НОК України в Дніпропетровській області “Олімпійський урок-2018”.

Нагадаємо, у центральному обласному заході “Олімпійський урок-2018” взяли участь близько 2,5 тисячі учасників, які пізнавали ази з майже трьох десятків видів спорту. Головними гостями свята стали президент НОК України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, призерка Олімпійських ігор Олена Говорова, Олімпійська чемпіонка Ольга Харлан. Крім них, у заході взяли безпосередню участь близько півсотні наших олімпійців минулих років та сьогодення, учасників чемпіонатів світу та Європи! Де ще можна побачити таку щільність олімпійців на квадратний метр площі?! А генеральним партнером заходу стала мережа АЗС SKY.

На жаль, або на щастя, нині у Дніпрі дуже виросла якість проведення масових спортивних заходів, з’явилось багато нових турнірів, змагань, фестивалів тощо, тому конкуренція серед них неймовірно висока. Тож “Олімпійський урок-2018”, хоча і поступився переможцю у цій номінації – дніпровському марафону, але за рішенням комісії увійшов до чільної трійки знакових заходів року! Така оцінка – важлива винагорода за зроблену роботу, вкладену в неї душу й сили. Дякуємо! Й обіцяємо у майбутньому робити все, що від нас залежить, аби олімпійські заходи завжди були серед флагманських у регіоні й перемагали в них!

В інших номінаціях перемогли:

“Сила людського духу” – Анна Стеценко
“Найкращий вчитель фізичної культури” – Алла Забродська (СЗШ №31)
“Спортивна подія року” – “Дніпро АТБ Марафон”
“Спорт ветеранів” – Ілля Чімчіурі (дзюдо)
“Меценат року” – Олександр Петровський, Валерій Кондратьєв, Михайло Кошляк та Олексій Мартинов
“Змагання року” – етап Кубку Європи з триатлону
“Спортивна федерація року” – федерація дзюдо
“Спортивна команда року” – Баскетбольний клуб “Дніпро”
“Тренер року” – Ольга Маркіна (тренер Богдана Нікішина)
“Спортсменка року” – Ярослава Магучіх (легка атлетика)
“Спортсмен року” – Богдан Нікішин (фехтування)
“Приз глядацьких симпатій” – клубно-командний чемпіонат України з художньої гімнастики
“Спеціальний приз” – Дмитро Семеренко (навесні 2018 року першим з дніпровців підкорив Еверест, висота 8848 м)

Медіа