Юнацька збірна України зустрілася з почесними гостями
15 Лютого 2019 Поділитися
Юнацька збірна України зустрілася з почесними гостями

Привітати юнацьку Олімпійську збірну України зі здобуттям медалей на ХІV зимовому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі завітали почесні гості, а саме: віце-президент Національного олімпійського комітету України Микола Томенко та Повірений у справах України в Боснії та Герцеговині Сергій Міняйло.

Нагадаємо, в активі українських юних олімпійців дві бронзові медалі ЄЮОФ-2019. Вони на рахунку біатлоніста Степана Кінаша та фігуристки Анастасії Архипової.

На зустрічі з юними олімпійцями України пан Микола та Сергій висловили щиру вдячність нашим медалістам й побажали команді подальших успіхів у виступах в Сараєво та Східному Сараєво.

«Проведення Європейських юнацьких олімпійських фестивалів – це прекрасна ініціатива Міжнародного Олімпійського Комітету, яка несе в собі не лише змагальний характер, а й є чудовою платформою для комунікації молодих спортсменів та розповсюдження загальнолюдських цінностей. Зі свого боку, НОК України приділяє велику увагу вихованню та підтримці молодого покоління, адже саме наша перспективна та талановита молодь – майбутнє спорту вищих досягнень України», - відзначив віце-президент НОК.

Медіа