Тренер з шорт-треку Віталій Сівак: «Для дітей участь в ЄЮОФ – це чудовий досвід»
15 Лютого 2019 Поділитися
Тренер з шорт-треку Віталій Сівак: «Для дітей участь в ЄЮОФ – це чудовий досвід»

В останній день змагань на ХІV зимовому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який приймали Сараєво та Східне Сараєво, представники шорт-треку розіграли медалі в індивідуальних дисциплінах (на дистанції 1000 метрів) та в мікст-естафеті.

В командному виступі Україна була представлена в фіналі В, за підсумками якого увійшла у ТОП-8 найсильніших команд Європи.

«Наші хлопці та дівчата могли показати кращий результат, але у Данила Федоренка серйозні проблеми з ногою. Проте він справжній боєць й навіть через біль вийшов сьогодні на старт й боровся до останнього», - сказав в бесіді з нами наставник олімпійської збірної з шорт-треку в Сараєво&Східне Сараєво Віталій Сівак.

«В цілому можу сказати, участь в Олімпійському фестивалі для наших спортсменів – це прекрасний досвід! Вони виходять на гарний лід зі спортсменами-однолітками високого рівня й розуміють, що можуть конкурувати з ними й мають потенціал та сили. Приємно відзначити, що в Сараєво й Данило Федоренко, й Микита Глотов, для якого, до речі, це був перший міжнародний старт, в індивідуальних виступах покращили свої особисті рекорди. Тож, зробимо роботу над помилками й будемо працювати далі», - додав тренер.

Медіа