Олімпійський урок для учнів маріупольської школи
21 Лютого 2019 Поділитися
Олімпійський урок для учнів маріупольської школи

Спортивний 2019 рік у рамках проекту Програми малих грантів Маріупольської міської ради «Громадський бюджет» офіційно стартував у ЗОШ № 33.

Спортивна зала школи ледь змогла прийняти всіх охочих відвідати захід, метою якого є ознайомлення з історією Олімпійського руху, поширення Олімпійських цінностей та залучення юного покоління до здорового способу життя.

Для Маріуполя цей проект – не новий. Протягом минулого року тренер-викладач КДЮСШ «Атлетик» з греко-римської боротьби Андрій Матійченко разом зі своїми вихованцями провів цілу низку Олімпійських уроків в різних куточках міста, що додає позитивного іміджу Маріуполю, збільшує кількість активної спортивної молоді. Неодноразово заходи відбувалися за підтримки відділення НОК України в Донецькій області в тісній співпраці з управлінням молоді та спорту Маріупольської міської ради.

Цього разу учасниками спортивного свята стали майже 300 школярів та вчителі під керівництвом директора ЗОШ № 33 Ірини Красноярової. Упродовж яскравого та насиченого дня діти продемонстрували знання в інтерактивній олімпійській вікторині, отримали майстер-класи від титулованих представників тхеквондо і таїландського боксу. Перспективні спортсмени міста Влад Серцев та Андрій Сагань показали всю красу греко-римської боротьби. А завершили захід показові виступи зі спортивних танців.

Медіа