Незабаром стануть відомі володарі «Спортивного Оскара» України
28 Лютого 2019 Поділитися
Незабаром стануть відомі володарі «Спортивного Оскара» України

Вже 13 років поспіль Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством молоді та спорту проводить Всеукраїнську урочисту церемонію «Герої спортивного року».

За ці роки Церемонія стала справжнім світським заходом, на яке з нетерпінням очікують не лише номінанти, а й уся спортивна родина.

«Створити щось подібне, було моєю мрією, адже країна має знати, хто прославляє її на міжнародній арені. Радий, що мою ініціативу підтримали. І починаючи з 2007 року, коли ми провели першу церемонії «Герої спортивного року», і до сьогодні, «Спортивний Оскар» залишається найпрестижнішою спортивною відзнакою країни», - відзначив президент НОК Сергій Бубка.

Обирає найкращих Українська Академія спорту, до складу якої входять легендарні атлети, які завершили активну спортивну діяльність та залишили визначний слід в історії.

За ці роки було вручено 128 статуеток. З повним списком лауреатів можна ознайомитись тут.

Найбільше «Спортивних Оскарів» отримувала Олімпійська чемпіонка з фехтування Ольга Харлан, у її доробку аж 10 статуеток (5 – особистих і 5 – командних). Серед чоловіків пальма першості належить дворазовому Олімпійському чемпіонку з боксу Василю Ломаченку, він тричі перемагав у номінації «Найкращий спортсмен року».

Хто ж стане переможцями цьогорічної церемонії «Герої спортивного року» стане відомо зовсім скоро.

Медіа