В Олімпійському домі відбулося перше засідання нової комісії НОК України «Антураж атлета»
21 Березня 2019 Поділитися
В Олімпійському домі відбулося перше засідання нової комісії НОК України «Антураж атлета»

У засіданні взяв участь та поділився сучасними міжнародними тенденціями щодо оточення атлетів президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, який очолює Антуражну комісію Міжнародного Олімпійського Комітету.

Засідання відбулося під головуванням очільниці Комісії Олени Говорової, члена Виконкому НОК, бронзової призерки Олімпійських ігор в Сіднеї.

Сергій Бубка у своєму виступі обґрунтував мету створення Комісії: «Як ми знаємо, «антураж» – це оточення. Успіх спортсмена значною мірою залежить від людей, які поруч із ним – батьків, тренерів, інших атлетів, менеджерів, лікарів, представників мас-медіа, вболівальників  тощо. Ці люди можуть мати не тільки позитивний вплив, а й спонукати стати на хибний шлях, зокрема, допінгу, маніпуляцій в спорті. Тому так важливо працювати і з оточенням атлетів – інформувати, ініціювати освітні програми, проводити тренінги і семінари».

Членами комісії було ухвалене Положення про Комісію й розглянуто план діяльності на найближче майбутнє.

Серед завдань Комісії –  налагодження комунікації з оточенням спортсмена, підвищення його обізнаності та відповідальності у різних аспектах життєдіяльності спортсмена, формування у самих атлетів бачення вагомої соціальної функції, яку вони несуть у суспільстві.

Зокрема, порушили питання важливості належного страхового забезпечення спортсменів і тренерів, окреслили можливі шляхи щодо його вирішення.

Насамкінець члени комісії домовилися активно інформувати громадськість про стратегічні напрямки і міжнародні тенденції, результати діяльності, використовуючи соцмережі.

Медіа