Стали відомі талісмани літнього Олімпійського фестивалю-2019
22 Березня 2019 Поділитися
Стали відомі талісмани літнього Олімпійського фестивалю-2019

У липні цього року наші юні олімпійці віком від 14 до 18 років візьмуть участь у ХV літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який прийматиме Баку (Азербайджан).

Організаційний комітет престижного спортивного форуму представив офіційні талісмани змагань. Ними стали маленький хлопчик Джиртдан та леопард Бабір.

Ім'я Джиртдан з азербайджанської мови перекладається як «крихітний» й цей позитивний хлоп'яга є найпопулярнішим казковим персонажем дитячих оповідань в Азербайджані. Він – маленький, але дуже сміливий та розумний. Його відрізняють сильна національна ідентичність, винахідливість, кмітливість та відкритість до інших.

Леопард Бабір пропагує уявлення про багатство прекрасної природи Азербайджану. Кавказький леопард є одним з найвідоміших і широко визнаних видів в азербайджанській фауні. Ця тварина вважається символом природної краси, сили та швидкості.

Будучи символами природи і культурної спадщини Азербайджану, офіційні талісмани ЄЮОФ Джиртдан та Бабір відображають славну історію та багаті традиції прекрасної країни-господарка юнацьких змагань.

Нагадаємо, літній Олімпійський фестиваль, на якому зберуться близько 3600 юних атлетів Старого Світу, відбудеться з 21 по 27 липня. Молоді таланти змагатимуться у 10-ти видах спорту: баскетболі, спортивній боротьбі, велоспорті, волейболі, гандболі, гімнастиці спортивній, дзюдо, плаванні, легкій атлетиці, тенісі.

Медіа