Спортивно-розважальний квест і зустріч з чемпіонкою: проект #OlympicLab завітав до школи Запоріжжя
25 Березня 2019 Поділитися
Спортивно-розважальний квест і зустріч з чемпіонкою: проект #OlympicLab завітав до школи Запоріжжя

У Запорізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 58 у рамках проекту #OlympicLab Національного олімпійського комітету України за напрямком «Загальнолюдські та олімпійські цінності» відбувся спортивно-розважальний квест «Поряд з Олімпійцями».

Актова зала школи зібрала близько 80 учнів 7-9 класів. А гостями стали чемпіонка зі спортивної гімнастики Олімпійських ігор у Сеулі, чемпіонка світу, срібна призерка чемпіонату Європи, абсолютна чемпіонка СРСР із спортивної гімнастики, володарка Кубка СРСР, заслужений майстер спорту – Ольга Стражева, та головний спеціаліст Запорізького обласного відділення Національного Олімпійського комітету України Лариса Богомолова.

Уславлену гімнастку й гордість Запоріжчини Ольгу Стражеву запросили на сцену з нагородами, здобутими на змаганнях різного рівня. У своєму виступі чемпіонка розповіла, скільки необхідно докласти зусиль, виконати важкої щоденної роботи для того, щоб завоювати медаль, особливо олімпійську. Також – ознайомила школярів з олімпійським рухом, олімпійською філософією, олімпійськими цінностями та розвитком олімпізму в Запорізькій області.

Під час квесту школярі разом із Олімпійською чемпіонкою та стипендіатом НОК з’ясували і довели, що цінності олімпізму є потужним потенціалом національної свідомості та людської гідності. Для виконання завдань гри учням доводилось знаходити спільну мову, об’єднати зусилля, аби відстояти честь свого класу. Діти виявили взаєморозуміння, згуртованість, дружбу й повагу один до одного.

Наприкінці заходу кожен учасник дійства був відзначений подарунками та сувенірами від Національного олімпійського комітету в Запорізькій області.

Останнє в медіа