Здобутки українців на чемпіонаті Європи з кульової стрільби
25 Березня 2019 Поділитися
Здобутки українців на чемпіонаті Європи з кульової стрільби

В місті Осієк (Хорватія) завершився чемпіонат Європи з кульової стрільби, на якому українські спортсмени зібрали цілий врожай нагород.

Медалі найвищого гатунку на рахунку нашого дуету у складі Олени Костевич та Олега Омельчука, які у стрільбі з пістолету серед змішаних команд посіли 1 місце. У вправі ПП-3 серед чоловіків звання чемпіона Європи виборов наш Павло Коростильов.

Разом із колегами по команді – Поліною Конарєвою та Ганною Левковською Олена Костевич посіла 2 місце у командній першості вправи ПП-3 серед жінок. В цій же дисципліні у змаганнях серед чоловіків Олег Омельчук, Павло Коростильов та Денис Кушніров також здобули «срібло».

У стрільбі по рухомій мішені на рахунку українців 5 медалей. «Золото» у вправі ГП-11а серед жінок здобула Галина Авраменко. Вона також посіла 2 місце у вправі ГП-12 з встановленням рекорду Європи, виборола дві срібні медалі в командних змаганнях у вправі ГП-11а разом з Вікторією Рибоваловою та Валентиною Гончаровою й у стрільбі серед змішаних команд з Ігорем Кізимом. В активі Ігоря й «бронза» у вправі ГП-12 серед чоловіків.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав наших спортсменів, тренерський склад збірної та Федерацію стрільби України на чолі з Олегом Волковим з гарними здобутками, побажавши вдалого продовження виступів на міжнародній арені.

Медіа