Проведено засідання Комісії НОК України «Олімпійська освіта та культура»
26 Березня 2019 Поділитися
Проведено засідання Комісії НОК України  «Олімпійська освіта та культура»

Учасники засідання на чолі головою Комісії «Олімпійська освіта та культура» , віце-президентом НОК Марією Булатовою затвердили план діяльності на 2019 рік та обмінялися ідеями, як завдяки освіті та культурі сприяти популяризації олімпійських цінностей в усіх куточках України.

Члени Комісії розглянули проект Положення про Комісію НОК України «Олімпійська освіта та культура» та здійснили розподіл обов’язків.

З-поміж пріоритетів у діяльності на рік – виступати співорганізатором міжнародних конференцій зі спортивної освіти та  розвитку фізичної культури й спорту; під патронатом НОК України продовжувати реалізацію освітньо-спортивних акцій («Олімпійська книга», «Олімпійський куточок», «Олімпійська бібліотека»), брати участь у реалізації інших проектів НОК; поповнювати фонд спортивної літератури та забезпечувати збереження  олімпійської спадщини.

Крім того, планується відновити проведення конкурсу найкращих наукових робіт на олімпійську тематику, тож серед найближчих завдань – розробити нове положення про конкурс, зокрема приділити велику увагу активізації наукових досліджень з історії олімпійського спорту в регіонах України.

Цьогоріч відзначатиметься 125-та річниця від дня створення Міжнародного Олімпійського Комітету, і на честь цієї міжнародної події Комісією заплановано проведення низку освітньо-спортивних заходів.

Було наголошено й на необхідності організації семінарів, лекцій, круглих столів тощо для підвищення кваліфікації тренерів, адже вони є не лише спортивними, а й духовними наставниками своїх підопічних, тож мають бути взірцем для них.

Медіа