Юні одеські плавці отримали майстер-клас і поспілкувалися з олімпійцем у рамках #OlympicLab
26 Березня 2019 Поділитися
Юні одеські плавці отримали майстер-клас і поспілкувалися з олімпійцем у рамках  #OlympicLab

В Одеській «Академії спорту» відбувся напрям «Олімпійський чат та лідерські навички» проекту Національного олімпійського комітету #OlympicLab. Під час заходу діти поспілкувалися з учасником двох Олімпіад, плавцем Ігорем Борисиком.

У заході взяли участь понад 30 юних плавців від 9 до 16 років із Одеси, Броварів, Запоріжжя та Києва. Всі вони – учасники Всеукраїнських змагань, які проводилися в Одесі минулими вихідними за підтримки Відділення НОК України в Одеській області.

Напрям «Олімпійський чат та лідерські навички» проекту НОК України  #OlympicLab було проведено безпосередньо в басейні спорткомплексу «Академія спорту». Плавець Ігор Борисик – учасник Олімпійських ігор в Пекіні та Лондоні, чемпіон світу, дворазовий чемпіон Європи, розповів про свою кар’єру, яких успіхів він досяг, займаючись спортом, зокрема плаванням.

Під час спілкування з юним поколінням плавець відзначив, що запорукою успіхів в спорті є велике бажання та важка праця. Саме завдяки величезному бажанню, незважаючи на невисокий як для плавця зріст, він прийшов у плавання, а завдяки важкій праці розвинув свої спортивні якості та вийшов на світовий рівень.

Після спілкування Ігор Борисик провів для юних атлетів майстер-клас, який тривав майже півтори години. Головний акцент був зроблений на техніці плавання. «Плавець повинен відчувати воду, ії не треба боятися, з нею треба дружити, і вода відповість взаємністю», - відзначив спортсмен.  

На такій позитивній хвилі минув і весь захід. А на завершення всі учасники отримали подарунки від осередку НОК України в Одеській області.

Медіа