Легкоатлетичний турнір «Подільська весна» відбувся на Хмельниччині
27 Березня 2019 Поділитися
Легкоатлетичний турнір «Подільська весна» відбувся на Хмельниччині

За підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області у Гуменецькому НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів, що в Кам’янець-Подільському районі на Хмельниччині, проведено ХІI відкритий обласний турнір з легкоатлетичних стрибків «Подільська весна».

На змагання прибули 109 легкоатлетів, які представляли команди 10 населених пунктів з Хмельницької, Тернопільської та Чернівецької областей. На урочистому відкритті були присутні: головний спеціаліст відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради Вікторія Колісник, перший заступник голови  відділення НОК України в Хмельницькій області Віктор Флентін, завідувач кафедри легкої атлетики Кам’янець-Подільського національного університету  Леонід Гурман, директор ДЮСШ «Лідер» Олександр Дорож.

У своєму виступі Віктор Флентін нагадав про переможні стрибки  титулованих легкоатлетів краю – Олени Кудрявцевої, Віти Паламар, Андрія Соколовського, Віктора Черниша, Руслана Стіпанова, Марини Бех, а також випускника Гуменецького НВК Віталія Кліновського, який вигравав міжнародні юнацькі змагання. Член виконкому відділення НОК Леонід Гурман вказав на традиції, умови та перспективи розвитку спорту у Кам’янець-Подільському національному університеті і запросив школярів вступати до цього вишу.  

А далі були розіграні нагороди турніру у двох стрибкових дисциплінах в 5 вікових групах – від початківців до дорослих. Цьогоріч організатори  розширили програму змагань, збудувавши сектор для стрибків у довжину з синтетичною доріжкою для розбігу. Тож під час цікавої боротьби, що розгорнулася в секторах,визначились переможці, як традиційно в стрибках у висоту, так і вперше в стрибках у довжину. Висотники спромоглися оновити 4 рекорди турніру, серед яких варто виділити результат (155см) серед дівчат до 15 років кам’янчанки Марії Антименюк.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями, грамотами та  подарунками від відділення НОК України в Хмельницькій області та голови Гуменецької сільської ради Інни Абдулкадирової.

Гуменецькому НВК в рамках реалізації акції НОК України «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок» передано спортивну літературу та інвентар.

Медіа