#OlympiсLab для наймолодших: призерка Олімпійських ігор поспілкувалася з дошкільнятами на Луганщині
27 Березня 2019 Поділитися
#OlympiсLab для наймолодших: призерка Олімпійських ігор поспілкувалася з дошкільнятами на Луганщині

Сьогодні, 27 березня у Кремінському дошкільному навчальному закладі «Катруся», що на Луганщині, проводився Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід Національного Олімпійського Комітету України #OlympicLab за напрямком «Олімпійські та людські цінності».

Сьогодні, 27 березня у Кремінському дошкільному навчальному закладі «Катруся» проводився Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід Національного Олімпійського Комітету України #OlimpicLab за напрямком  «Олімпійські та людські цінності».

У гості до маленьких майбутніх чемпіонів завітала бронзовий призер  Олімпійських Ігор  у Сіднеї з велоспорту Ірина Янович.

Проект #OlympicLab починає крокувати Луганщиною, залучаючи до цінностей олімпійського руху дітей – майбутнє нашої країни. Дошкільнята із захватом переглянули мультиплікаційний фільм про витоки Олімпійських Ігор, які прийшли до нас зі Стародавньої Греції, слухали цікаву розповідь Ірини про олімпійський рух в Україні та про її  особистий шлях у спорті. Також  гостя провела олімпійську руханку, на яку із задоволенням відреагували малята. Дошкільнята своєю чергою підготували свої подарунки – малюнки на тему «Велоспорт у моєму житті» та яскраві музичні виступи.

 Найактивніші учасники заходу отримали цінні подарунки від Національного олімпійського комітету України та солодощі від партнерів заходу.

Медіа