У Кам’янці-Подільському урочисто відкрили новий сектор для легкоатлетичних метань
29 Березня 2019 Поділитися
У Кам’янці-Подільському урочисто відкрили новий сектор для легкоатлетичних метань

Важлива для всього спортивного регіону подія – урочисте відкриття сектора для легкоатлетичних метань – відбулася днями на стадіоні Камянець-Подільського університету імені Івана Огієнка. Цю мрію вдалося втілити зокрема завдяки ініціативі НОК України у Хмельницькій області.

Вже 10 років поспіль на базі стадіону КПНУ за підтримки відділення НОК  України в Хмельницькій області проводяться змагання з легкоатлетичних метань, які торік отримали статус всеукраїнських. Практично всі рекорди області з метань встановлені вихованцями факультету.

За ініціативи відділення НОК в області з обласного бюджету виділили 750 000 грн на створення сертифікованого сектору для метання диска та молота.  З 7 березня поточного року провели  роботи з монтажу закупленого обладнання, після завершення яких і відбулося офіційне відкриття .     

 На святі були присутні почесні гості, за підтримки яких вдалося здійснити цю мрію: голова Хмельницької обласної ради Михайло Зарогородній , члени виконкому відділення НОК  в області Віктор Флентін , Олександр Прокопов, Леонід Гурман, ректор університету Сергій Копилов, викладачі, працівники, студенти вишу та інші.

Ректор університету Сергій Копилов вручив почесним гостям ювілейне видання книги “Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. Перші 100 років поступу”.

Приємним моментом на урочистях стало нагородження Леоніда Гурмана, завідувача кафедри легкої атлетики з методикою викладання за багаторічну наукову та громадську діяльність і вагомий особистий внесок у розвиток університету, а також з нагоди шістдесятирічного ювілею, відзнаками Хмельницької обласної ради ,Федерації легкої атлетики України, виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради відділення НОК України в області.

Вже з 1 до 20 квітня в Камянці-Подільському будуть проводитися навчально-тренувальні збори збірної команди України з легкоатлетичних метань, а  18-20 квітня  відбудуться Всеукраїнські змагання з метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїни Мельник та Анатолія Бондарчука, на які запрошені найкращі вітчизняні спортсмени різних вікових груп.  Це ще один крок для популяризації спорту, вишу й міста загалом.

Медіа