В Одесі відзначено найкращих людей спорту 2018 року
04 Квітня 2019 Поділитися
В Одесі відзначено найкращих людей спорту 2018 року

В Одеській міськраді відбулося вручення 3-ї муніципальної премії «Спортивна столиця». Мер Одеси Геннадій Труханов нагородив найкращих спортсменів, спортивні школи та команду міста за підсумками 2018 року.

Вручення муніципальної премії вже стало доброю традицією і проводиться втретє.

На вшанування найкращих спортсменів сьогодення завітали знамениті одеські спортсмени – чемпіони олімпійських років Микола Авілов, Яків Железняк, Віктор Михальчук, Олена Соколовська, Микола Мільчев та бронзова призерка Мехіко–1968 Валентина Авілова (Козир).

Цікаво, що голова відділення НОК України в Одеській області Микола Мільчев був на цьому заході в трьох іпостасях – як очільник відділення, спортивна знаменитість та як герой 2018 року – він був фіналістом етапу Кубка світу та чемпіонату Європи, а зараз бореться за потрапляння на свою п’яту Олімпіаду, чого раніше одеський спорт ще не бачив.

Микола Мільчев, отримавши нагороду, передав привіт від НОК України та особисто президента Сергія Бубки, а також презентував очільнику міста комплект олімпійської екіпіровки в подарунок.

Всього ж нагороди – дипломи, квіти та премію в розмірі 5000 гривень, отримали 25 спортсменів, серед яких 14 представників олімпійських видів спорту.

Так, серед лауреатів «Спортивної столиці» за право участі в Олімпіаді-2020 борються майстри стрільби Анна Ільїна та Микола Мільчев, борець Владлен Козлюк, каратистка Анжеліка Терлюга, яка до речі, потрапила на церемонію просто з переможного чемпіонату Європи, батутистка Діана Ключник, дзюдоїст Олександр Гордієнко, плавець Ігор Трояновський, серед юних спортсменів – «художниця» Аміна Арутюнян, фехтувальник Іван Гайсін, представниця синхронного плавання Тетяна Давіскіба, фігуристка Анна Іванченко, триатлоністка Катерина Караніколова, тенісист Олександр Пономар та гімнаст Самвел Хачатрян.

Були відзначені за підсумками року і шість найкращих спортивних шкіл міста. Найкращою з олімпійських видів спорту стала СДЮСШОР ім. Б.Д. Літвака (директор – Олексій Діберт).

Муніципальною премією «Спортивна Столиця» в розмірі 20 000 гривень нагороджена найкраща команда Одеси – срібний призер чемпіонату України-2018 БК «Інтерхім-СДЮСШОР ім. Б.Д. Літвака» (головний тренер – Ірина Щіпакіна, капітан – Жанна Лиходід), яка представляє Одеську обласну федерацію баскетболу.

Медіа