Ще один харківський університет приєднався до святкування Міжнародного дня спорту
05 Квітня 2019 Поділитися
Ще один харківський університет приєднався до святкування Міжнародного дня спорту

Квітень у ХНПУ імені Г.С. Сковороди розпочався з олімпійського дня під гаслом «Спорт заради миру та розвитку», який було приурочено до святкування Міжнародного дня спорту.

Заходи були реалізовані за ініціативи й підтримки Відділення Національного олімпійського комітету України в Харківській області та управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації. Загалом участь взяло близько 500 осіб.

Подія складалася з двох частин: свято Олімпійського прапора та презентація оновленого гімну НОК України й напрямок "Олімпійський чат та лідерство" проекту #OlympicLab.

Право підняти Олімпійський прапор було надано майстру спорту України міжнародного класу , учасниці Олімпійських Ігор в Ріо-де-Жанейро–2016р. Катерині Садурській, та студенту факультету фізичного виховання Єгору Міненку.

Далі у рамках проекту #OlympicLab студенти та гості свята відвідали Олімпійський урок, ключовою подією якого стала зустріч з олімпійцями та паралімпійцями, більшість з яких є випускниками ХНПУ імені Г.С. Сковороди. На спортивному святі було присутнє студентство від усіх факультетів, керівництво ХНПУ на чолі з ректором; член виконкому ХОВ НОК України, доктор педагогічних наук, академік Іван Прокопенко, очільник осередку НОК у Харківській області Віктор Христоєв, а також уславлені спортсмени регіону, учасники й призери Олімпійських та Паралімпійських ігор різних років.

Присутні обговорили питання здорового способу життя, спорту та олімпійського руху зокрема та з задоволенням послухали виступи гостей свята. Студенти мали змогу поставити запитання, а за найоригінальніші – отримати символічний подарунок.

Віктор Христоєв від імені Президента НОК України Сергія Бубки привітав усіх присутніх зі святом та вручив комплект олімпійської літератури ректору університету Івану Прокопенку. 

Наприкінці свята з нагоди Міжнародного дня спорту учасники підняли білі картки (#WhiteCard), чим висловили своє бажання жити та сприяти миру, рівності в спорті, здоровому способу життя, фізичній та інтелектуальній активності.

Медіа