Ціла плеяда спортсменів долучилася до втілення святкового #OlympicLab в Івано-Франківську
05 Квітня 2019 Поділитися
Ціла плеяда спортсменів долучилася до втілення святкового #OlympicLab  в Івано-Франківську

4 квітня 2019 в Івано-Франківську було реалізовано проект НОК України #OlympicLab за напрямком «Чат з чемпіонами та лідерські навички». Символічно, що цей захід відбувався під знаком одразу двох, безперечно, споріднених дат, а саме Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку – 6 квітня і Всесвітнього дня здоров'я – 7 квітня.

На відкритті учасників привітав голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін, який також передав присутнім вітання від президента НОК України, героя України Сергія Бубки. Від олімпійців Прикарпаття гостей привітала Заслужений майстер спорту зі спортивної гімнастики Дарія Згоба. Після цього всі учасники заходу провели бадьору розминку під музику в супроводі інструкторів СК «Альянс» та олімпійців.

Учасниками заходу стало близько 200 молодих людей, які мали змогу потрапити на найближчий за духом і вподобаннями майстер-клас, спробувати себе в обраному виді спорту та отримати інформацію в форматі бесіди від керівника-олімпійця.  А вибрати було з чого – шість напрямків під керівництвом досвідчених спортсменів регіону.  Це бокс та дзюдо, функціональне тренування з елементами пілатесу, легка атлетика, тренування для розвитку координаційних здібностей, функціональне тренування з корекції фігури та майстер-клас із флорболу. А керівниками стали майстри спорту України та міжнародного класу, учасники Олімпійських ігор різних років, тренери спортивних шкіл та фітнес-центрів: Віктор Поляков, Дарія Згоба, Ірина Шепетюк, Тетяна Ляхович, Надія Діденко, Неля Непорадна та інші.

Присутні також долучилися до традиційної всесвітньої акції #WhiteCard, що проводиться до Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку.  Усі учасники отримали грамоти та пам’ятні призи Відділення НОК України в Івано-Франківській області.

Медіа