Дніпропетровщина масштабно відзначила Міжнародний день спорту
08 Квітня 2019 Поділитися
Дніпропетровщина масштабно відзначила Міжнародний день спорту

Як і торік Дніпропетровщина активно долучилась до відзначення Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку. Заходи з нагоди свята минули під гаслом “Обирай спорт!”.

Основне святкування відбулося  на базі спортивної арени Olimpia+. Організаторами свята виступили управління молоді і спорту облдержадміністрації, Відділення НОК України в Дніпропетровській області, КЗ ДОЦФЗН «Спорт для всіх». Піддтримку також надали управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради та партнери – мережа АЗС SKY та London English School.

Цьогоріч близько трьох сотенm глядачів-учнів середніх класів загальноосвітніх шкіл міста Дніпро знайомились з дев’ятьма олімпійськими видами спорту, серед яких були: академічне веслування, теніс настільний, спортивна гімнастика, легка атлетика, карате, дзюдо, сучасне п’ятиборство, фехтування та бадмінтон.

Видатні спортсмени, олімпійці, тренери, керівники федерацій та їхні юні вихованці демонстрували особливості своїх спортивних дисциплін. Головною ідеєю заходу була презентація олімпійських видів спорту з подальшим запрошенням дітей до активних занять у спеціалізованих школах та секціях.

Свою майстерність та знання демонстрували знамениті дніпровські спортсмени: Олімпійський чемпіон з важкої атлетики Юрій Зайцев, срібна призерка Олімпіади-1996 з веслування академічного, директор ОШВСМ Діна Міфтахутдинова, чемпіон світу, фехтувальник Богдан Нікішин, олімпійська чемпіонка з веслування академічного Катерина Тарасенко, бронзова призерка Олімпіади-2012 з легкої атлетики Анна Рижикова-Ярощук, бронзовий призер ІІІ Юнацьких олімпійських ігор з дзюдо Олег Вередиба, чемпіон Європи з сучасного п’ятиборства Владислав Ридванський, бадмінтоністи Данило Боснюк і Наталя Войцех під керівництвом багаторазового переможця чемпіонатів СРСР Миколи Пешехонова, віце-чемпіонка Кубка Європейських чемпіонів з тенісу настільного Зоя Новікова, чемпіонка світу з карате Олександра Єланська та багато інших.

Дуже потужним виглядав і склад президії та почесних гостей свята: заступник голови ОДА Дмитро Батура; начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації Олександр Пшеничников; перший застуник голови олімпійського відділення Валерій Кондратьєв; виконавчий директор Відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков; член Виконкому, видатний спортивний журналіст Анатолій Косий та інші гості.

Всі присутні отримали подарунки – спеціально виготовлені плакати з автографами видатних спортсменів області. Після майстер-класів, школярі з величезним інтересом спілкувалися з дніпровськими знаменитостями під час автограф- та фотосесії. А головне, як зізнавались самі школярі, свято їм сподобалось та видалося дуже цікавим. А дехто навіть зізнався, що зацікавився одним з представлених видів спорту.

Медіа