Дует олімпійських заходів до свят спорту та здоров’я на Вінниччині
09 Квітня 2019 Поділитися
Дует олімпійських заходів до свят спорту та здоров’я на Вінниччині

Проекти НОК України Do like Olimpians та #OlympicLab завітали на святкування до смт. Тростянець Вінницької області.

Масштабний спортивний захід «Здоров’я-найбільший скарб», приурочений до Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку і Всесвітнього дня здоров’я, відбувся за
підтримки відділення НОК України у Вінницькій області.

Участь взяли всі учні школи № 1 Тростянця, а також школярі села Демидівка, що входить в Тростянецьку ОТГ. Загалом – понад півтисячі учасників.

Із вітальним словом виступив голова відділення НОК України Вінницької області, дворазовий срібний призер Ігор Олімпіади Павло Хникін, нагадавши присутнім, як був ініційований Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку.

 З нагоди свята школярі приєдналися до акції #WhiteCard, чим висловили своє бажання жити та сприяти миру, здоровому способу життя, фізичній і інтелектуальній активності та загальному розвитку нації.

Після святкової лінійки діти розігрілися під час зарядки Do like Olimpians, яку провела учасниця Олімпійських ігор з легкої атлетики Олена Колесниченко. Дітям так сподобалося, що дехто навіть обіймав відому спортсменку.

В усіх класах провели урок здоров’я. Школярі мали можливість взяти участь в змаганнях з футболу, волейболу і спортивній естафеті. Також кожен клас запропонував переглянути власну інформаційну стінгазету «Здоровим бути здорово».

Далі наші олімпійці Олена Колесниченко, Михайло Книш і Павло Хникін запросили найкращих спортсменів навчального закладу до #OlimpicLab (Олімпійської лабораторії), де був проведений напрямок проекту «Чат з чемпіонами та лідерські навички».

Діти запитували у зірок спорту, як побороти хвилювання під час змагань; як краще до них готуватися тощо. Олімпійці наголошували, що обов’язково необхідно ставити перед собою високу мету, мріяти і поступово підкорювати спортивні вершини.

Наприкінці спортивного свята представники відділення НОК України у Вінницькій області вручили подарунки школі. Зокрема, комплекти м’ячів та олімпійської літератури.

Медіа