Харків приймав міжнародний турнір з тхеквондо
16 Квітня 2019 Поділитися
Харків приймав міжнародний турнір з тхеквондо

У Харкові завершився міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ Ukraine Open Cup-2019, який зібрав понад 300 спортсменів з 20 країн світу.

У шостому рейтинговому турнірі G-1 змагалися найсильніші тхеквондисти України, а також гості з Європи, Азії та Африки, серед яких – переможці та призери континентальних чемпіонатів, чемпіонатів Європи та Олімпійських ігор.

За підсумками турніру перемогу в загальнокомандному заліку здобула збірна Азербайджану. Друге місце посіла команда Києва, третіми стали гості з Туреччини.

Також організатори відзначили найкращих спортсменів турніру – Тетяну Тетеревятнікову (Україна, Київ) та Гашина Магомедова (Азербайджан).

Крім того, у рамках турніру в місті Харкові на базі Палацу спорту "Локомотив" імені Г.Кірпи була проведена прес-конференція, у якій взяли участь президент федерації тхеквондо ВТФ України Лесік Саманджия, делегат World Taekwondo Вусала Велієва та голова Відділення НОК України в Харківській області Віктор Христоєв.

Учасники прес-конференції висловили загальні враження та подякували всім причетним до проведення турніру, зокрема спортсменам та їхнім тренерам, що завітали до України й міста Харкова. Під час проведення прес-конференції було вручено посвідчення Заслуженого тренера України видатній спортсменці, а нині вже тренеру Анні Сороці.

Турнір завершився, та попереду на всіх уже чекає нове випробування –чемпіонат світу який, триватиме з 15 до 19 травня у Великій Бpитанії.

Медіа