Делегація Олімпійської академії з робочим візитом відвідала Івано-Франківщину
16 Квітня 2019 Поділитися
Делегація Олімпійської академії з робочим візитом відвідала Івано-Франківщину

Днями відбувся робочий візит віце-президента НОК України, президента Олімпійської академії України професора Марії Булатової, директора Олімпійської академії України професора Валентини Єрмолової та відповідального секретаря Олімпійської академії України, доцента Лідії Радченко до Івано-Франківської області.

Делегація у рамках візиту, в супроводі голови регіонального Відділення НОК України Мирослава Карабіна, відвідала заклади освіти Івано-Франківщини, обласну бібліотеку, Міжнародний турнір з хокею на Кубок Галичини та змагання на Кубок триразової учасниці Олімпійських ігор Надії Діденко, мала зустріч з представниками Івано-Франківської ОДА. Основним предметом зустрічей було залучення дітей та молоді регіону до ідеалів та цінностей олімпійського руху, занять спортом, а також шляхи розширення всеукраїнської мережі шкіл олімпійської освіти.

Спілкування із представниками Івано-Франківської обласної державної адміністрації  Марією Савкою та Василем Гладієм стосувалося розвитку олімпійського спорту, розширення спортивної інфраструктури та відкриття нових ДЮСШ в Карпатському регіоні.

Під час візитів до освітніх закладів Прикарпаття, а саме –  Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Яблунівського ліцею Косівського району та Івано-Франківського коледжу фізичного виховання НУФВСУ було обговорено розширення й удосконалення спортивних баз, пропаганди спорту та здорового способу життя серед молоді, активізації наукової діяльності в галузі олімпійського спорту та ін. Президент Олімпійської академії Марія Булатова продемонструвала викладачам університету презентацію "Олімпійська освіта в Україні", а для вчителів закладів середньої освіти прочитала лекцію щодо реалізації олімпійської освіти серед шкільної молоді.

З колективом Івано-Франківської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва представники НОК обмінялися думками стосовно активізації просвітницької діяльності установи з метою виховання дітей у дусі ідей олімпізму. Відвіданим вишам та бібліотеці було надано комплекти олімпійської літератури від НОК України.

Крім того, професор Марія Булатова від імені НОК України та його президента Сергія Бубки привітала учасників Карпатської молодіжної хокейної ліги U-15 та «Кубка Галичини з хокею з шайбою» та побувала на відкритті змагань юних спортсменів на Кубок учасниці Олімпійських ігор Надії Діденко, які відбулися під патронатом НОК України.

На завершення візиту Марія Булатова разом із головою відділення НОК України Мирославом Карабіним взяли участь у прямому ефірі на місцевому телеканалі «РАІ». 

Медіа