Комісія «Жінки в спорті» запровадила нову нагороду НОК та окреслила план діяльності
23 Квітня 2019 Поділитися
Комісія «Жінки в спорті» запровадила нову нагороду НОК  та окреслила план діяльності

Відбулося перше в цьому році засідання Комісії НОК України «Жінки в спорті», де затвердили план роботи на найближчий час, обговорили нововведення та здійснили розподіл обов’язків.

Члени комісії під головуванням Олімпійської чемпіонки Наталії Добринської, за участю віце-президента НОК Миколи Томенка та виконавчого директора Наталії Коваленко підтримали й затвердили проект нагороди «Жінки та спорт». Згідно з ним нагорода вручатиметься щорічно як визнання видатних досягнень та внеску українських жінок у розвиток спорту, за сприяння гендерній рівності у спортивному середовищі, жінкам, які є взірцем для наслідування не лише як успішні спортсменки, а й як дружини, матері, мають активну життєву позицію, успішно займаються власною освітою та розвитком. За словами Наталії Добринської, таких жінок треба «рекламувати», про них мають знати в суспільстві, крім того, це суттєво підвищить їхню мотивацію.

Було також ухвалено проект положення про Комісію та план роботи на 2019 рік. Зокрема передбачена серія інформаційних матеріалів про жінок у спорті, планується залучати їх до участі в спортивних та громадських заходах, заходах НОК України – задля популяризації спорту й здорового способу життя, співпрацювати з Комісіями «Інновації в спорті» НОК, «Жінки в спорті» МОК та «Гендерна рівність у спорті» ЄОК та інше.

Останнє в медіа