Комісія НОК «Спорт та навколишнє середовище» реалізувала низку екозаходів
23 Квітня 2019 Поділитися
Комісія НОК «Спорт та навколишнє середовище» реалізувала низку екозаходів

Щорічно, 15 квітня у багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день екологічних знань, а 20-го квітня – Всесвітній день довкілля. Комісія НОК України «Спорт та навколишнє середовище», яку очолює Євгеній Імас – ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ), не стоїть осторонь спортивних та екологічно-просвітницьких заходів.

Зокрема, жіноча збірна команда НУФВСУ з волейболу гідно виступила на відкритому обласному кубковому турнірі з волейболу «Кубок визволення», присвяченому 33-й річниці пам’яті аварії на Чорнобильській АЕС, у м. Кам’янське. Свою поїздку спортсменки присвятили Дню екологічних знань, а на одному із фото дівчата тримають прапор Всесвітньої екологічної організації «Екофлаг», з очільником якої у 2017 році в рамках Міжнародної конференції «Сталий розвиток і спадщина у спорті: проблеми та перспективи» Євгеній Імас підписав Меморандум про партнерство.

Також в рамках святкування Міжнародного дня екологічних знань та Міжнародного дня Матері-Землі під егідою Комісії НОК студентами НУФВСУ презентовано проект-макет стадіону в рамках навчальної дисципліни "Програми екологічного дизайну у спорті".

Іншою важливою екологічною датою квітня є  День довкілля, головною ідеєю якого є підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища. У рамках екозаходів Національний університет фізичного виховання і спорту України під патронатом Комісії НОК України «Спорт та навколишнє середовище» з 2017 року проводить щорічну конференцію «Сталий розвиток і спадщина у спорті: проблеми та перспективи», де обговорюються можливості покращення екологічної ситуації через спорт.   

Студенти кафедри здоров'я, фітнесу та рекреації під час виїзних практичних занять та туристичних походів підвищують свою екологічну грамотність не лише теоретично, а й на практиці.

 Адже стан довкілля залежить від дій кожного з нас!

Медіа