Сергій Бубка привітав учасників спортового фестивалю українців Великої Британії в місті Ковентрі
02 Травня 2019 Поділитися
Сергій Бубка привітав учасників спортового фестивалю українців Великої Британії в місті Ковентрі

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка надіслав вітального листа організаторам і учасникам українського спортового фестивалю «Діаспорта» українців Великої Британії, що нещодавно відбувся у місті Ковентрі.

Представники української громади міста Ковентрі власне виступили ініціаторами проведення такого спортивного свята з нагоди визнання міста Ковентрі містом спорту Європи-2019. На цю подію до Західного Мідленду прибуло чимало етнічних українців, зокрема й з Лондона та Бредфорда, що традиційно відзначаються фанатською футбольною активністю.

В соціальних мережах проведення фестивалю підтримали відомі українські футболісти, зокрема Євген Коноплянка, Олександр Зінченко, Андрій Пятов, Андрій Ярмоленко, Тарас Степаненко, а також уславлені атлети Василь Вірастюк, Олександр Абраменко, Дмитро Підручний, Олена Підгрушна та інші.

Під час проведення фестивалю було презентовано популярні в Україні види спорту, видатні досягнення українських спортсменів, а також зорганізовано спортивні конкурси, під час яких учасники фестивалю розіграли в тому числі й футболки гравців національної команди та сувеніри ФФУ. Зібрані від лотереї кошти українська діаспора Великої Британії планує спрямувати на благочинні проекти.

Вітання від президента НОК України, що було надіслано за сприяння Комісії НОК «Закордонне українство», виголосив гість свята, прес-секретар національної збірної команди України з футболу Олександр Гливинський. Він також передав особисті привітання від президента Федерації футболу України Андрія Павелка, головного тренера збірної України Андрія Шевченка, а також вітального листа від відділення НОК України у Львівській області.

«Українське спортивне свято в Ковентрі є чудовою демонстрацією єднання людей Європи, Великої Британії та України, незалежно від віку, статі, уподобань навколо вічних олімпійських та життєвих цінностей – миру, добра, благополуччя та єдності» - йшлося у вітанні Сергія Бубки. - Бажаю всім залишатися активними, спортивними, успішними та відданими здоровому способу життя й своєрідним чином бути посередниками між Україною та Великою Британією, між Європою та усім світом – зазначив у своєму зверненні до української громади міста Ковентрі головний олімпієць України.

Медіа