У Кіровоградській області яскраво стартував дитячий проект Cool Games
07 Травня 2019 Поділитися
У Кіровоградській області яскраво стартував дитячий проект Cool Games

За ініціативи відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області, Олімпійської академії України, Кіровоградського обласного центру «Спорт для всіх» та педагогічного колективу Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №19 – Дошкільний навчальний заклад «Лісова казка» Олександрійської міської ради Кіровоградської області дано старт новому Всеукраїнському проекту Cool Games Kinder+Sport серед дітей 1-4 класів разом з дітьми з особливими освітніми потребами.

Провідна мета заходу Cool Games Kinder+Sport – започаткувати новий формат проведення спортивних ігор та спортивних змагань, зробити їх яскравими та привабливими, доступними для всіх дітей. Змагання відбувалися під гаслом «Спорт для всіх!»

Майбутні олімпійці розпочали захід із запальної розминки «Всі разом, ми єдина команда!». Із захопленням виконували найцікавіші завдання «Олімпійці розмовляють англійською» разом із вчителями.

Спортивні зірочки залюбки виконали цікаві естафети «Соняшник», «Сплав по річці Інгулець», «Чарівні килимки Кіровоградщини», «Черепаха», «Влучно в ціль», «Дзвінкий струмочок», «Веселі м’ячі». А під час будівництва Фортеці виявили креативність, єдиний командний дух. Малеча також була в захваті від рухливих ігор у флорбол та волейбол.

Велику допомогу надавали вчителі та класні керівники, волонтери заходу, які створили свято, зробили його легким та доступним для всіх.

Крім незабутніх вражень та заряду бадьорості, діти отримали дипломи, подарунки, літературу олімпійської тематики від обласного відділення НОК України та Кіровоградського обласного центру «Спорт для всіх» .

Медіа