НОК України долучився до відзначення Дня пам’яті та примирення
07 Травня 2019 Поділитися
НОК України долучився до відзначення Дня пам’яті та примирення

Сьогодні на території Міжнародного виставкового центру за традиційної підтримки Національного олімпійського комітету відбувся захід на честь Дня пам’яті та примирення, який Україна відзначатиме 8 травня.

На зустрічі були присутніми близько 60 осіб, серед яких – учасники Другої світової війни та Заслужені ветерани спорту (діти війни).

До присутніх ветеранів звернувся віце-президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Валерій Борзов, передавши щирі вітання й від очільника НОК, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки.

«Низько вклоняємося ветеранам і дітям війни, ветеранам фізичної культури і спорту. Ваш військовий подвиг і вагомий внесок в розвиток українського спорту має величезне значення для нинішніх успіхів і майбутніх поколінь. Саме на ваших яскравих прикладах, на постатях наших видатних спортсменів слід виховувати сильну і здорову націю, нове покоління чемпіонів».

Валерій Борзов також побажав усім міцного здоров’я та олімпійського довголіття і запевнив, що НОК продовжуватиме підтримувати ветеранів та дітей війни, залучати до різних проектів, організовувати зустрічі до Дня перемоги над нацизмом 9 травня тощо.

Від Мінмолодьспорту присутніх привітав Директор департаменту фізичної культури та спорту неолімпійських видів спорту Матвій Бідний. Також із вітальним словом виступили президент Асоціації ветеранів спорту України Віктор Ткаченко, учасник бойових дій на Чорному та Балтійському морях, майстер спорту, екс-заступник директора школи вищої спортивної майстерності, капітан першого рангу у відставці, 92-річний Олександр Уткін.

Для всіх учасників заходу від НОК України були надані  подарунки.

Медіа