У Львові свої нагороди отримали найкращі люди спорту за підсумками березня
08 Травня 2019 Поділитися
У Львові свої нагороди отримали найкращі люди спорту за підсумками березня

7 травня Відділення НОК України у Львівській області у великому дружньому колі олімпійської родини за участю почесних гостей провело церемонію нагородження найкращого спортсмена та тренера Львівщини за підсумками березня 2019 року.

Найкращим спортсменом місяця раніше було визначено Павла Коростильова. Це звання Павло отримав завдяки успішним виступам на чемпіонаті Європи-2019 з кульової стрільби, де у вправі ПП-3 (пневматичний пістолет) посів 1 особисте місце та 2 командне. Нагадаємо, що Павло став першим з усіх українських спортсменів, хто здобув перепустку на літні Олімпійські ігри в Токіо-2020.

Павлові та його наставнику Сергію Коостильову (найкращому тренеру Львівщини за підсумками березня) вручило подарунки та спеціальні відзнаки Відділення НОК і представники міської влади. Також спортсмен отримав ексклюзивну поштову марку з його зображенням.

Крім членів відділення НОК Львівщини на чолі з Юрієм Турянським, на заході були присутні голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, народна депутатка України Оксана Юринець, голова профільної депутатської комісії Львівської обласної ради Петро Жукровський, видатний львів’янин – Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Богдан Макуц та інші. 

На урочистій церемонії відзначили й Заслуженого тренера України з дзюдо Ярослава Стельмаха, якому було надано почесне звання “Заслужений працівник фізичної культури і спорту України”.

Насамкінець у рамках заходу відбулася презентація і відзначення команди «Бориславська Сніжинка» , яка виборола перемогу в першому міжнародному трьохетапному гірськолижному кубку Karpatia OPEN.

Медіа