Сергій Бубка взяв участь у відкритті дитячого турніру з тхеквондо
13 Травня 2019 Поділитися
Сергій Бубка взяв участь у відкритті дитячого турніру з тхеквондо

Президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка взяв участь у відкритті щорічного дитячого міжнародного турніру з тхеквондо "Кубок Посла Республіки Корея-2019".

На захід також завітали новий Посол Республіки Корея в Україні Квон Кі Чан, заступник міністра освіти і науки України Роман Греба, директор департаменту молоді та спорту Київської міської ради, член Виконкому НОК, Олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт, народний депутат України Сергій Тарута, президент "Самсунг Електронікс Україна Кампані" Дае Сонг Ра, президент групи компаній МТІ Володимир Цой та інші. 

«Щороку «Кубок Посла Республіки Корея» збирає молодих, перспективних тхеквондистів з різних куточків не лише України, а й інших країн.  Переконаний, що саме такі міжнародні турніри допомагають виховувати спортивний характер майбутніх зірок спорту.  Тхеквондо – видовищний та популярний вид єдиноборств, який родом з Кореї.  Приємно, що в Україні ми вже маємо прекрасні здобутки на міжнародній арені: з чемпіонатів світу та Європи українські спортсмени повертаються з медалями», - зазначив Сергій Бубка.

Президент НОК висловив вдячність організаторам Кубка Посла Республіки Корея в Україні й привітав новопризначеного Посла Республіки Корея в Україні пана Квон Кі-Чана.

«Ми маємо дуже тісну та плідну співпрацю та дружні стосунки з Посольством: під час підготовки, організації та проведення Олімпійських ігор в Пхьончхані-2018 ми мали чудову та повноцінну підтримку від наш корейських колег – за що окремі слова вдячності. Особисто для мене Корея займає особливе місце, адже олімпійське «золото» я виборов саме там – в Сеулі-1988", - підкресилв головний олімпієць України.

Окремі слова подяки за вагомий внесок у  розвиток тхеквондо, постійну увагу до українських спортсменів і олімпійського руху Сергій Бубка висловив президенту групи компаній МТІ Володимиру Цою, а також за багаторічну спіпрацю щодо розвитку олімпізму як в Україні, так й у світі корейській компанії «Самсунг Елекронікс» та особисто присутньому президенту «Самсунг Електронікс Україна» пану Дае Сонг Ра.

«Дуже цінуємо наших партнерів та друзів й знаємо, що «Самсунг Електронікс» – є дійсно спортивний, олімпійський бренд. Впевнений, наша співпраця й надалі буде успішною та сприятиме лише популяризації спорту в нашій країні, вихованні здорової нації та нових чемпіонів», - наголосив Сергій Бубка.


Відзначимо, що в рамках турніру відбувались змагання серед молодших юнаків, юнаків та кадетів  у вікових категоріях від 6 до 14 років. Близько 200 спортсменів з 10 областей України, а також Вірменії  боролись за 88 комплектів медалей у різних вікових категоріях. 

Останнє в медіа