Харків традиційно приймав міжнародний ватерпольний турнір «Кубок Баркалова»
13 Травня 2019 Поділитися
Харків традиційно приймав міжнародний ватерпольний турнір «Кубок Баркалова»

У Харкові на базі басейну Національного технічного університету "ХПІ" відбувся XIV міжнародний турнір з водного поло "Кубок Баркалова" пам’яті дворазового чемпіона та срібного призера Олімпійських ігор Олексія Баркалова.

У змаганнях взяли участь збірні студентські чоловічі команди з водного поло Азербайджану, Грузії, Литви та України. Захід відбувся за підтримки родини Баркалових, Відділення НОК України у Харківській області, Європейської ліги плавання LEN, колективу Політехників.

На святі були присутні делегат LEN Гаді Шварц (Ізраїль), проректор НТУ "ХПІ" Юрій Зайцев, від родини Баркалових – Вадим Хазієв. Гості привітали учасників та побажали успіху на змаганнях. Також очільник обласного осередку НОК Віктор Христоєв передав привітання гостям та учасникам турніру від Олімпійського чемпіона, Президента НОК України Сергія Бубки.

У підсумку переможцями турніру стала студентська збірна команда Грузії. Друге місце – за господарями змагань харків’янами, третіми стали представники Литви, а четвертими – студенти збірної Азербайджану. Переможці, призери та учасники турніру отримали призи та нагороди від організаторів.

Після завершення заходу учасники поклали квіти до меморіальної дошки Олексія Баркалова, яка рівно рік тому була урочисто відкрита прославленому спортсмену на споруді басейну.

Медіа