Уславлені олімпійці обговорили стратегічний план своєї Асоціації на найближчий рік
14 Травня 2019 Поділитися
Уславлені олімпійці обговорили стратегічний план своєї Асоціації на найближчий рік

Сьогодні в Олімпійському домі було проведено засідання Ради Асоціації олімпійців України на чолі з олімпійською призеркою Ніною Уманець, де обмінялися думками щодо підтримки чинних спортсменів і збереження олімпійської спадщини. Участь у обговоренні взяв президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка.

Розпочали засідання з підбиття підсумків Всесвітнього форуму олімпійців який відбувся 15-17 квітня 2019 року у м. Лозанна (Швейцарія), де крім Сергія Бубки та Ніни Уманець, також була присутня Олімпійська чемпіонка, заступник Голови Комісії атлетів Наталія Добринська. В один із днів форуму також відбувався форум атлетів МОК.

«Міжнародні тенденції і, зокрема, проведений форум, ще раз засвідчили ту ключову роль, яка відводиться олімпійцям у світі – не лише в період активної кар’єри, а й після її завершення. Ми завжди поруч з олімпійцями, цінуємо їх і всіляко підтримуємо. Дуже приємно, що у світі Україну знають та поважають як велику спортивну країну. Своєю чергою, ми розраховуємо й на ваш досвід, вашу активність у впровадженні як світових тенденцій, так і ініціатив на національному рівні», – звернувся до учасників засідання Сергій Бубка. Він додав, що президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах також засвідчив підтримку атлетів з боку МОК. Серед іншого, були ініційовані нові програми з їх підтримки та фінансування.

А ключовим питанням порядку денного стало обговорення плану діяльності на рік. Зокрема, стратегічним напрямком є тісна співпраця олімпійців у різних регіонах України. Серед планів – відкриття нових алей слави, меморіальних дошок, музеїв тощо для збереження олімпійської спадщини; залучення олімпійців до різноманітних заходів НОК, проведення роботи щодо популяризації «чистоти» спорту й боротьби з маніпуляціями; сприяння у проведенні спортивних змагань в усіх куточках України та інше.

Крім того, передбачається поглибити взаємодію зі Всесвітньою Асоціацією олімпійців та Асоціаціями олімпійців інших країн.

Медіа